TUTVUSTUSVAATEDARVELDUSED   SISENE
      
 
Ilm
Ilm on alati aktuaalne teema, eriti siis, kui milletki muust rääkida pole. Tegelikult on rääkida palju.

Meil Eestis on mitmeid portaale, kus kaamerad jälgivad loomi, linde, tänavaid, ehitisi, mereranda, kuid imepäraseid kohti on palju rohkem. Pealegi on põnev teada, kui palju külastajaid Sinu lemmikrannas või telkijaid looduskaunis kohas. Nii tead kohe, kas seada sammud kohe sinnapoole või oodata, kuni inimesi on pisut vähemaks jäänud.

Teine lugu on parimate surfikohtadega. Foorumis lubasid kõik randa tulla lohe lennutama või niisma surfama, kuid kes tulid tegelikult kohale? Kas laine on üldse piisavalt suur, et peaks toast välja tulema ja loodusestiihiaga võitlema minema.

Lisaks käivad rannas ka inimesed, kellele on korraarmastus võõras. Pärast meeleoluka seltskonna pidutsemist võib maha jääda prügi, mis risustab keskkonda, on kole vaadata ja võib osutuda ohtlikuks järgmistele külastajatele, nt katkised pudelid.

Need on küsimused, mille lahendamisel tuleb appi kaamera. Anna oma klientidele või sõpradele võimalus koguneda sobiva ilma korral surfama, ujuma või talvel suusatama. Lõbus seltskond kohapeal innustab teisigi liituma.