TUTVUSTUSVAATEDARVELDUSED   SISENE
      
 
Mänguväljak
Mänguväljakud on loodud lastele mängimise ja vaba aja sisustamiseks. Läbi mängu õpivad nad uusi oskusi, treenivad loovust ja arendavad suhtlemisoskust. Me loodame, et see kõik toimuks harmooniliselt ja turvaliselt, kuid vahel ei lähe kõik nii nagu me tahaks – juhtuvad õnnetused, tekivad laste omavahelised tülid, mängu sekkuvad võõrad inimesed.

Tunne huvi, mida teevad ja kellega suhtlevad Sinu lapsed mänguväljakul. Jälgi, kuidas käitub Su laps siis, kui sa parasjagu ei viibi tema juures ja õpi sellest. Lisaks on sul võimalus teha kindlaks inimesed, kes käivad mänguväljakut lagastamas ja lõhkumas. Selgita välja loomaomanikud, kes lasevad oma lemmikuid laste liivakasti roojama. Mõtle, see on oluline!

Ent mänguväljakud ei asu üksnes eramute ja korrtermajade juures. Lasteaiad, kaubanduskeskused, minilõbustuspargid – kõik pakuvad vanematele võimalust oma pisipõnn mürama jätta, niikaua kui ema või isa oma toimetusi teeb. Sageli võime lugeda lehtedest aga lastevanemate murekirju, kus süüdistatakse kasvatajat lapsega juhtunud õnnetuses ja suutmatuses seda ära hoida. Wip on sellistes olukordades ettevõtte juhile või omanikule parim tagatis, et rekonstrueerida sündmustik võimalikult täpselt ja vastavalt sellele võtta vastu otsused. Miks mitte jagada mänguplatisi pilti ka otse vanematele, et nad ise saaksid oma pisipoja/tütre tegemisi jälgida – ka see võimalus on Wip-is olemas. Lisa oma ärile novaatorlikkust ja too see 21. sajandisse.