TUTVUSTUSVAATEDARVELDUSED   SISENE
      
 
Kontor
Kontorisse videovalve paigaldamine võib esialgu tunduda tarbetu kulutusena. Tegelikult nii see pole. Aeg-ajalt murtakse sisse ka kontoritesse ja viiakse ära kerged, kuid hinnalised asjad – arvutid, dataprojektorid, koopiamasinad jne. Signalisatsiooni võib muuta kasutuks või selle töötamine ei sega vargaid, sest turvafirma patrullekipaa˛ saabub kümnekonna minuti pärast.

Kaameraid saboteerida on aga tunduvalt raskem. Ka kaamera lõhkumise korral säilib videojäädvustus, mida Wip lahenduse puhul ei saa keegi kaasa võtta. Kaamerapildist saab aimu, mitu inimest tegutses, mida nad seljas kandsid, millise kehaehitusega nad olid. Sõltuvalt kaamera paigutusest ja varaste taiplikkusest on nähtav inimese nägu või maski alt paistvad näo kontuurid. Kõik need tegurid suurendavad tõenäosust, et vargad võetakse vastutusele ja Teie saate oma vara tagasi.

Kontorivalvel on ta teine aspekt. Jälgi millal saabuvad ja lahkuvad töötajad, kui palju kulub neil tööaega suitsupausidele ja muule kõrvalisele tegevusele. Samuti on vahel hea jälgida, kui põhjalikult teeb tööd koristaja. Wip-i investeering tasub ennast kiiremini kui arvatagi oskate.